We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
APC NetShelter Aisle Containment, Aisle Containment Lighting Kit, without Power Supply
SKU
ACDC2019
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
APC NetShelter Aisle Containment, Aisle Containment Lighting Kit, without Power Supply
| SKU | ACDC2019 |
|---|---|
| EAN | 7313042987004 |
| Manufacturer | APC |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Certification | REACH |
| Type | Lighting unit |
| Product colour | Black, Silver |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 107 mm |
| Package height | 72 mm |
| Package depth | 348 mm |
| Package weight | 1.65 kg |
| Depth (max) | 32 cm |
| Width | 30 mm |
| Weight | 900 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 107 mm |
| Package height | 72 mm |
| Package depth | 348 mm |
| Package weight | 1.65 kg |
| Technical details | |
| Type | Lighting unit |
| Compliance certificates | RoHS |
| Colour | |
| Product colour | Black, Silver |