We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
APC NetShelter Aisle Containment, Ceiling Panel, 1200 mm, V0
SKU
ACDC2103
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
APC NetShelter Aisle Containment, Ceiling Panel, 1200 mm, V0
| SKU | ACDC2103 |
|---|---|
| EAN | 7313042987486 |
| Manufacturer | APC |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Certification | REACH |
| Type | Top panel |
| Product colour | Black, White |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 625 mm |
| Package height | 25 mm |
| Package depth | 1021 mm |
| Package weight | 2.37 kg |
| Depth (max) | 99.9 cm |
| Width | 598 mm |
| Weight | 2.27 kg |
| Height | 12 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 625 mm |
| Package height | 25 mm |
| Package depth | 1021 mm |
| Package weight | 2.37 kg |
| Technical details | |
| Type | Top panel |
| Compliance certificates | RoHS |
| Colour | |
| Product colour | Black, White |