We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
APC NetShelter Aisle Containment, Ceiling Panel Mounting Rail, 100mm
SKU
ACDC2003
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
APC NetShelter Aisle Containment, Ceiling Panel Mounting Rail, 100mm
| SKU | ACDC2003 |
|---|---|
| EAN | 7313042986250 |
| Manufacturer | APC |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Type | Mounting plate |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Display | |
| Touchscreen | No |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 265 mm |
| Package height | 203 mm |
| Package depth | 449 mm |
| Package weight | 16.5 kg |
| Width | 396 mm |
| Weight | 4.91 kg |
| Height | 168 mm |
| Depth | 199 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 265 mm |
| Package height | 203 mm |
| Package depth | 449 mm |
| Package weight | 16.5 kg |
| Technical details | |
| Type | Mounting plate |
| Compliance certificates | RoHS |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |