We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
APC NetShelter Aisle Containment, Curtain Door Mounting Rail, 900 to 1200 mm Aisle Width
SKU
ACDC2410
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
APC NetShelter Aisle Containment, Curtain Door Mounting Rail, 900 to 1200 mm Aisle Width
| SKU | ACDC2410 |
|---|---|
| EAN | 7313042990592 |
| Manufacturer | APC |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Certification | REACH |
| Type | Rack rail |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 319 mm |
| Package height | 103 mm |
| Package depth | 1649 mm |
| Package weight | 6.69 kg |
| Depth (max) | 110 cm |
| Width | 100 mm |
| Weight | 3.76 kg |
| Height | 119 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 319 mm |
| Package height | 103 mm |
| Package depth | 1649 mm |
| Package weight | 6.69 kg |
| Technical details | |
| Type | Rack rail |
| Compliance certificates | RoHS |
| Colour | |
| Product colour | Black |