We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
APC NetShelter Aisle Containment, Mounting Brackets, Ceiling Panel Rail, for Cooling and Racks
SKU
ACDC2005
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
APC NetShelter Aisle Containment, Mounting Brackets, Ceiling Panel Rail, for Cooling and Racks
| SKU | ACDC2005 |
|---|---|
| EAN | 0731304298649 |
| Manufacturer | APC |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Type | Mounting bracket |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 219 mm |
| Package height | 108 mm |
| Package depth | 314 mm |
| Package weight | 1.4 kg |
| Depth (max) | 22 cm |
| Width | 100 mm |
| Weight | 1.11 kg |
| Height | 110 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 219 mm |
| Package height | 108 mm |
| Package depth | 314 mm |
| Package weight | 1.4 kg |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Mounting bracket |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |