We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
APC NetShelter Aisle Containment, Roof Height Adapter, 300 mm, for 42U to 48U SX
SKU
ACDC2512
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
APC NetShelter Aisle Containment, Roof Height Adapter, 300 mm, for 42U to 48U SX
| SKU | ACDC2512 |
|---|---|
| EAN | 7313042991964 |
| Manufacturer | APC |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Certification | REACH |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 622 mm |
| Package height | 195 mm |
| Package depth | 1153 mm |
| Package weight | 19.3 kg |
| Depth (max) | 106.9 cm |
| Width | 296 mm |
| Weight | 15.8 kg |
| Height | 265 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 622 mm |
| Package height | 195 mm |
| Package depth | 1153 mm |
| Package weight | 19.3 kg |
| Colour | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Compliance certificates | RoHS |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |