We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
APC NetShelter Cable Management, Data Cable Ladder, with Ladder Attachment Kit, Black, 152 x 3023 x 51 mm
SKU
AR8164ABLK
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
APC NetShelter Cable Management, Data Cable Ladder, with Ladder Attachment Kit, Black, 152 x 3023 x 51 mm
| SKU | AR8164ABLK |
|---|---|
| EAN | 0731304198963 |
| Manufacturer | APC |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| On/off switch | No |
| Type | Ladder |
| Product colour | Black |
| Castor wheels | No |
| Locking | No |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 330 mm |
| Package height | 3035 mm |
| Package depth | 76 mm |
| Package weight | 10.5 kg |
| Depth (max) | 5.1 cm |
| Width | 152 mm |
| Weight | 8.18 kg |
| Height | 3023 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 330 mm |
| Package height | 3035 mm |
| Package depth | 76 mm |
| Package weight | 10.5 kg |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Ladder |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |