We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
APC NetShelter Pod Containment, Lighting Kit Bracket
SKU
FS-AC-6001-B
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
APC NetShelter Pod Containment, Lighting Kit Bracket
HyperPod Accessory - Lighting Kit Bracket
| Features | |
|---|---|
| Type | Mounting bracket |
| Compatibility | APC HyperPod |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 1274 mm |
| Package height | 107 mm |
| Package depth | 217 mm |
| Package weight | 6.85 kg |
| Width | 1215 mm |
| Weight | 4.9 kg |
| Height | 63 mm |
| Depth | 174 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 1274 mm |
| Package height | 107 mm |
| Package depth | 217 mm |
| Package weight | 6.85 kg |
| Technical details | |
| Type | Mounting bracket |
| Compatibility | APC HyperPod |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |