We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
APC NetShelter SX 45U 750mm Wide Perforated Split Doors Black
SKU
AR7155
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
NetShelter SX 45U 750mm Wide Perforated Split Doors Black
| SKU | AR7155 |
|---|---|
| EAN | 0731304290261 |
| Manufacturer | APC |
| Availability | Out of Stock |
NetShelter SX 45U 750mm Wide Perforated Split Doors Black
Rack components that can be added to existing racks if requirements change.
Includes: Door handle, Door mounting hardware, Installation guide, Key(s)
Rack components that can be added to existing racks if requirements change.
Includes: Door handle, Door mounting hardware, Installation guide, Key(s)
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | NetShelter SX |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 460 mm |
| Package height | 2140 mm |
| Package depth | 200 mm |
| Package weight | 19 kg |
| Width | 750 mm |
| Weight | 14 kg |
| Height | 2044 mm |
| Depth | 25 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 460 mm |
| Package height | 2140 mm |
| Package depth | 200 mm |
| Package weight | 19 kg |
| Technical details | |
|---|---|
| Compatibility | NetShelter SX |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |