We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Cisco NXA-PAC-1200WPE-RF network switch component Power supply
SKU
NXA-PAC-1200WPE-RF
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Power Supply module 1200-W AC port-side intake, Remanufactured
| SKU | NXA-PAC-1200WPE-RF |
|---|---|
| EAN | 0889728165648 |
| Manufacturer | Cisco |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Product type | Power supply |
| Product colour | Grey |
| Colour | |
|---|---|
| Product colour | Grey |
| Power | |
| AC input voltage | 100 - 220 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Total power | 1200 W |