We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Da-Lite Fast-Fold Deluxe Replacement Surfaces projection screen 2.82 m (111") 4:3
SKU
34219
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Video (4:3), 66.5" x 90.5", D 111", HD Rental
| SKU | 34219 |
|---|---|
| EAN | 0717068002272 |
| Manufacturer | Da-Lite |
| Availability | Out of Stock |
Replacement or additional screen surfaces for Fast-Fold Deluxe frames.
| Performance | |
|---|---|
| Native aspect ratio | 4:3 |
| Screen surface | HD Rental |
| Viewable screen height (H) | 169 cm |
| Viewable screen width (W) | 2.3 m |
| Diagonal (metric) | 282 cm |
| Diagonal | 2.82 m (111") |
| Viewing angle | 85° |
| Screen gain | 1.0 |
| Format | Video |
| Design | |
| Product colour | White |
| Technical details | |
| Screen surface | HD Rental |
| Viewable screen height (H) | 169 cm |
| Viewable screen width (W) | 2.3 m |
| Diagonal (metric) | 282 cm |
| Diagonal | 2.82 m (111") |
| Viewing angle | 85° |
| Screen gain | 1.0 |
| Format | Video |
| Colour | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Projector | |
| Diagonal | 2.82 m (111") |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |