We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Epson C13S110078/10078 Toner cartridge extra High-Capacity, 13.3K pages for Epson WorkForce AL-M 320
SKU
C13S110078
| Printing colours | Black |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Capacity | 13300.00 |
| Colour | black |
| SKU | C13S110078 |
| EAN | 8715946631257 |
| Manufacturer | Epson |
| Availability | Out of Stock |
Compatible Printers: Epson WorkForce AL-M 320 Series, Epson WorkForce AL-M 320 DN, Epson WorkForce AL-M 320 DTN, Epson WorkForce AL-M 320 DTNF
| Features | |
|---|---|
| Type | Original |
| Compatibility | WorkForce AL-M320DN |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Epson |
| Cartridge capacity | Extra (Super) High Yield |
| Printing colours | Black |
| Country of origin | Vietnam |
| Weight & dimensions | |
| Package depth | 287 mm |
| Package weight | 0.782 g |
| Package width | 145 mm |
| Package type | Box |
| Package height | 99 mm |
| Print quality | |
| Cartridge capacity | Extra (Super) High Yield |
| Printing colours | Black |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Original |
| Brand compatibility | Epson |
| Package type | Box |
| Country of origin | Vietnam |
| Compatibility | WorkForce AL-M320DN |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Packaging data | |
| Package depth | 287 mm |
| Package weight | 0.782 g |
| Package width | 145 mm |
| Package type | Box |
| Package height | 99 mm |
| Logistics data | |
| Products per master (outer) case | 20 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |