We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Studio E60 EagleEye IV HDCI Camera Mounting Bracket
SKU
89L88AA
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Studio E60 EagleEye IV HDCI Camera Mounting Bracket
| SKU | 89L88AA |
|---|---|
| EAN | 0196188633083 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Out of Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
| Features | |
|---|---|
| Product type | Bracket |
| Country of origin | China |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Country of origin | China |
| Product colour | Black |
| Pallet net width | 149 cm |
| Pallet net height | 101.6 cm |
| Pallet net length | 121.9 cm |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package width | 440 mm |
| Package depth | 295 mm |
| Package height | 245 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 440 mm |
| Package depth | 295 mm |
| Package height | 245 mm |
| Logistics data | |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| UNSPSC-code | 31162313 |