We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE 1.2m/4ft CAT5 RJ45 M/M Ethernet Cable
SKU
C7533A
| Cable length | 1.2 m |
|---|---|
| Connector 2 | RJ-45 |
| Connector 1 | RJ-45 |
| Cable standard | Cat5 |
| SKU | C7533A |
| EAN | 7330381895050 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
HPE CAT5e Networking and Telecom Connectivity Cable
| Features | |
|---|---|
| Connector 1 | RJ-45 |
| Connector 2 | RJ-45 |
| Cable length | 1.2 m |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 453 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Connector 1 | RJ-45 |
| Connector 2 | RJ-45 |
| Cable length | 1.2 m |
| Weight (imperial) | 0.454 kg (1 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.454 kg (1 lbs) |