We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE 3PAR 20000 192 TB 2.5" SAS
SKU
J8S13B
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
HPE 3PAR 20000 1.92TB SAS SFF (2.5in) SSD with All-inclusive Single-system Software
| SSD form factor | 2.5" |
|---|---|
| SSD capacity | 192000 GB |
| NVMe | No |
| Component for | Server/Workstation |
| SKU | J8S13B |
| EAN | 5715328266636 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
| Hard drive | |
|---|---|
| SSD capacity | 192 TB |
| Features | |
| Interface | SAS |
| Component for | Server/workstation |
| NVMe | No |
| SSD capacity | 192 TB |
| SSD form factor | 2.5" |
| Performance | |
| Interface | SAS |
| Component for | Server/workstation |
| NVMe | No |
| SSD capacity | 192 TB |
| Design | |
|---|---|
| Component for | Server/workstation |
| SSD form factor | 2.5" |
| Technical details | |
| Interface | SAS |
| HDD capacity | 192 TB |
| SSD form factor | 2.5" |
| Other features | |
| HDD capacity | 192 TB |