We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE 788355-B21 rack accessory
SKU
788355-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
DL80 Gen9 8LFF Non-hot Plug Enablement Kit
| SKU | 788355-B21 |
|---|---|
| EAN | 0888793569245 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Brown, Green |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 381 mm |
| Weight | 450 g |
| Height | 292.1 mm |
| Depth | 489 mm |
| Colour | |
| Product colour | Brown, Green |