We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE 874778-B21 rack accessory
SKU
874778-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Apollo 4500 Gen10 Dual Smart Array E208i‑p/P408i‑p SAS Cable Kit
| SKU | 874778-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017219219 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 241.3 mm |
| Weight | 450 g |
| Height | 127 mm |
| Depth | 368.3 mm |