We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Alletra Storage MP NVMe Expansion Shelf Node
SKU
R7C79A
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Alletra Storage MP NVMe Expansion Shelf Node
| SKU | R7C79A |
|---|---|
| EAN | 0190017686820 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 350.9 mm |
| Weight | 9.5 kg |
| Height | 41 mm |
| Depth | 629.7 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 9.57 kg (21.1 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 9.57 kg (21.1 lbs) |