We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Alletra Storage Server 4110 NVMe M.2 Enablement Kit
SKU
P51206-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Alletra Storage Server 4110 NVMe M.2 Enablement Kit
| SKU | P51206-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017576039 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | HPE Alletra Storage Server 4110 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 223 mm |
| Weight | 250 g |
| Height | 65 mm |
| Depth | 253 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Compatibility | HPE Alletra Storage Server 4110 |
| Weight (imperial) | 0.25 kg (0.551 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.25 kg (0.551 lbs) |