We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Alletra Storage Server 4120 6SFF Rear Drive Cage Balanced Slot 7/8 Controller Cable Kit
SKU
P50880-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Alletra Storage Server 4120 6SFF Rear Drive Cage Balanced Slot 7/8 Controller Cable Kit
| SKU | P50880-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017572819 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | HPE Alletra Storage Server 4120 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 205 mm |
| Weight | 170 g |
| Height | 35 mm |
| Depth | 305 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Form factor | SFF |
| Compatibility | HPE Alletra Storage Server 4120 |
| Weight (imperial) | 0.17 kg (0.375 lbs) |
| Other features | |
| Form factor | SFF |
| Weight (imperial) | 0.17 kg (0.375 lbs) |