We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Apollo 2000 Gen10 Plus Server Node Blank Kit
SKU
P20280-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Apollo 2000 Gen10 Plus Server Node Blank Kit
| SKU | P20280-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017440620 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Type | Blank panel |
| Weight & dimensions | |
| Width | 182.9 mm |
| Weight | 1.06 kg |
| Height | 35.6 mm |
| Depth | 604.5 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Blank panel |
| Weight (imperial) | 1.06 kg (2.34 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 1.06 kg (2.34 lbs) |