We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ARCS Cooling Unit Side Panel Kit
SKU
R8F96A
| SKU | R8F96A |
|---|---|
| EAN | 0190017540337 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Type | Side panel |
| Product colour | Silver |
| Weight & dimensions | |
| Width | 975 mm |
| Weight | 36.3 kg |
| Height | 2025 mm |
| Depth | 75 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Side panel |
| Colour | |
| Product colour | Silver |