We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ARCS IT Rack 48U Single Side Panel Kit
SKU
R8F94A
| SKU | R8F94A |
|---|---|
| EAN | 0190017540313 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Type | Rack rail kit |
| Product colour | Silver |
| Weight & dimensions | |
| Width | 975 mm |
| Weight | 36.3 kg |
| Height | 2025 mm |
| Depth | 75 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Technical details | |
| Type | Rack rail kit |
| Colour | |
| Product colour | Silver |