We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Aruba Networking 400G QSFP-DD to 2x QSFP56 200G 50m Active Optical Cable
SKU
S1D34A
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Aruba Networking 400G QSFP-DD to 2x QSFP56 200G 50m Active Optical Cable
| Cable length | 50 m |
|---|---|
| SKU | S1D34A |
| EAN | 0190017658759 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
| Product Family | Aruba Networking |
.
| Features | |
|---|---|
| Connector 1 | QSFP-DD |
| Connector 2 | QSFP-DD |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 916.3 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Connector 1 | QSFP-DD |
| Connector 2 | QSFP-DD |
| Weight (imperial) | 0.907 kg (2 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.907 kg (2 lbs) |