We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Aruba Networking AP-CBL-EXT10 10-pack CAT6A Ethernet Extension Cables
SKU
R8L34A
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Aruba Networking AP-CBL-EXT10 10-pack CAT6A Ethernet Extension Cables
| SKU | R8L34A |
|---|---|
| EAN | 0190017527116 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 15 mm |
| Depth | 28 mm |
| Height | 56 mm |
| Weight | 453.6 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.454 kg (1 lbs) |
| Other features | |
| Width (imperial) | 1.52 cm (0.6") |
| Height (imperial) | 5.59 cm (2.2") |
| Depth (imperial) | 2.79 cm (1.1") |
| Weight (imperial) | 0.454 kg (1 lbs) |