We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Aruba Networking CX 5420 6-slot 2-post Rack Kit
SKU
S0U56A
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Aruba Networking CX 5420 6-slot 2-post Rack Kit
| SKU | S0U56A |
|---|---|
| EAN | 0190017650548 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Weight | 308.4 g |
| Height | 51 mm |
| Depth | 170 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.318 kg (0.7 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.318 kg (0.7 lbs) |