We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Aruba Networking CX Switch Bluetooth Adapter
SKU
S1H23A
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Aruba Networking CX Switch Bluetooth Adapter
| Connectivity technology | Wireless |
|---|---|
| Host interface | USB |
| Interface | Bluetooth |
| Internal | No |
| SKU | S1H23A |
| EAN | 0190017664309 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
| Product Family | Aruba Networking |
.
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Internal | No |
| Interface | Bluetooth |
| Host interface | USB |
| Connectivity technology | Wireless |
| Technical details | |
| Compatible products | Aruba Networking CX 8325, Aruba Networking CX 10000 |
| Weight (imperial) | 0.181 kg (0.4 lbs) |
| Design | |
| Compatible products | Aruba Networking CX 8325, Aruba Networking CX 10000 |
| Internal | No |
| Component for | Network switch |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 89 mm |
| Depth | 61 mm |
| Height | 51 mm |
| Weight | 181.4 g |
| Performance | |
| Compatible products | Aruba Networking CX 8325, Aruba Networking CX 10000 |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.181 kg (0.4 lbs) |
| Dimensions (W x D x H) (imperial) | 61 x 88.9 x 50.8 mm (2.4 x 3.5 x 2") |