We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Aruba Networking J9700A rack accessory
SKU
J9700A
| SKU | J9700A |
|---|---|
| EAN | 0886111572854 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
| Product Family | Aruba Networking |
| Features | |
|---|---|
| Rack capacity | 1U |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 278 mm |
| Weight | 570 g |
| Height | 43 mm |
| Depth | 92 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Rack capacity | 1U |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |