We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Aruba Networking RJ45 to DB9 Console Cable
SKU
R9F58A
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Aruba Networking RJ45 to DB9 Console Cable
| SKU | R9F58A |
|---|---|
| EAN | 0190017573021 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 5 mm |
| Depth | 5 mm |
| Height | 1549 mm |
| Weight | 86.2 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.0907 kg (0.2 lbs) |
| Other features | |
| Width (imperial) | 5.08 mm (0.2") |
| Height (imperial) | 154.9 cm (61") |
| Depth (imperial) | 5.08 mm (0.2") |
| Weight (imperial) | 0.0907 kg (0.2 lbs) |