We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Aruba Networking X2C2 RJ45 to DB9 Console Cable
SKU
JL448A
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Aruba Networking X2C2 RJ45 to DB9 Console Cable
| SKU | JL448A |
|---|---|
| EAN | 0190017186511 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
| Product Family | Aruba Networking |
.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Connector 1 | RJ-45 |
| Connector 2 | RJ-45 |
| Cable length | 1.5 m |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 gender | Male |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 5 mm |
| Depth | 5 mm |
| Height | 1549 mm |
| Weight | 90.7 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Connector 1 | RJ-45 |
| Connector 2 | RJ-45 |
| Cable length | 1.5 m |
| Weight (imperial) | 0.0907 kg (0.2 lbs) |
| Other features | |
| Width (imperial) | 5.08 mm (0.2") |
| Height (imperial) | 154.9 cm (61") |
| Weight (imperial) | 0.0907 kg (0.2 lbs) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |