We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE BW926A rack accessory
SKU
BW926A
| SKU | BW926A |
|---|---|
| EAN | 0886111773152 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
Rack Securing Kit.
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | BW910A BW936A BW907A BW908A BW903A BW904A BW895A |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 100.1 mm |
| Weight | 4.99 kg |
| Height | 736.1 mm |
| Depth | 100.1 mm |
| Technical details | |
| Compatibility | BW910A BW936A BW907A BW908A BW903A BW904A BW895A |