We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Compute Scale-up Server 3200 Chassis Bezel
SKU
R9N74A
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Compute Scale-up Server 3200 Chassis Bezel
| SKU | R9N74A |
|---|---|
| EAN | 0190017781181 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 49 mm |
| Weight | 460 g |
| Height | 138 mm |
| Depth | 469 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.458 kg (1.01 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.458 kg (1.01 lbs) |