We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Compute Scale-up Server 32X0 1U 8SFF Tri-Mode 24G U.3 BC Standard Backplane Kit
SKU
R9N87A
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Compute Scale-up Server 32X0 1U 8SFF Tri-Mode 24G U.3 BC Standard Backplane Kit
| SKU | R9N87A |
|---|---|
| EAN | 0190017778587 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Rack capacity | 1U |
| Weight & dimensions | |
| Width | 254 mm |
| Weight | 650 g |
| Height | 63.5 mm |
| Depth | 531 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Rack capacity | 1U |
| Form factor | 1U |
| Weight (imperial) | 0.635 kg (1.4 lbs) |
| Other features | |
| Form factor | 1U |
| Weight (imperial) | 0.635 kg (1.4 lbs) |