We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Compute Scale-up Server 32X0 4-socket Scale Activation Kit
SKU
R9P06A
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Compute Scale-up Server 32X0 4-socket Scale Activation Kit
| SKU | R9P06A |
|---|---|
| EAN | 0190017778655 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 381 mm |
| Weight | 5.4 kg |
| Height | 222.3 mm |
| Depth | 558.8 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 5.44 kg (12 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 5.44 kg (12 lbs) |