We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Compute Scale-up Server 32X0 Internal UPI Cable Kit
SKU
R9Y98A
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Compute Scale-up Server 32X0 Internal UPI Cable Kit
| SKU | R9Y98A |
|---|---|
| EAN | 0190017781211 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Type | Cable kit |
| Weight & dimensions | |
| Width | 76.2 mm |
| Weight | 910 g |
| Height | 190.5 mm |
| Depth | 152.4 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Cable kit |
| Weight (imperial) | 0.907 kg (2 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.907 kg (2 lbs) |