We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Cray ClusterStor 42U 1300x600mm 2x Side Panel Kit
SKU
R4L99A
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Cray ClusterStor 42U 1300x600mm 2x Side Panel Kit
| SKU | R4L99A |
|---|---|
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Type | Panel kit |
| Rack capacity | 42U |
| Weight & dimensions | |
| Width | 726.9 mm |
| Weight | 15 kg |
| Height | 1966 mm |
| Depth | 41.4 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Panel kit |
| Rack capacity | 42U |
| Weight (imperial) | 15 kg (33.1 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 15 kg (33.1 lbs) |