We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Destination Rack Half Height PDU Bracket Kit
SKU
R5Y77A
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Destination Rack Half Height PDU Bracket Kit
| SKU | R5Y77A |
|---|---|
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 76.2 mm |
| Weight | 2.27 kg |
| Height | 127 mm |
| Depth | 101.6 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 2.27 kg (5 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 2.27 kg (5 lbs) |