We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE DL360 Gen10 SFF System Insight Display Power Module Kit
SKU
867996-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
HPE DL360 GEN10 SFF SYSTEM INSIGHT DISPLAY POWER MODULE KIT
- Systems insight display module Small form factor (SFF) with lablel
| SKU | 867996-B21 |
|---|---|
| EAN | 4549821031078 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Weight & dimensions | |
| Width | 31.7 mm |
| Weight | 680 g |
| Height | 25.4 mm |
| Depth | 736.6 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.68 kg (1.5 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.68 kg (1.5 lbs) |