We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE FlexNetwork 6600 FIP-240 Flexible Interface Platform Module
SKU
JH137A
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
HP 6600 FIP-240 Flexible Interface Platform Module
| SKU | JH137A |
|---|---|
| EAN | 0888793705339 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 6.05 kg (13.3 lbs) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 580.9 mm |
| Depth | 540.8 mm |
| Height | 206 mm |
| Weight | 6.06 kg |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 6.05 kg (13.3 lbs) |
| Dimensions (W x D x H) (imperial) | 540.8 x 580.9 x 206 mm (21.3 x 22.9 x 8.11") |