We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE InfiniBand NDR/Ethernet 8 Fiber MPO to 8 Fiber MPO Single-mode 20m Cable
SKU
P45731-B25
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
InfiniBand NDR/Ethernet 8 Fiber MPO to 8 Fiber MPO Single-mode 20m Cable
| SKU | P45731-B25 |
|---|---|
| EAN | 0190017572208 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Connector 1 | MPO |
| Connector 2 | MPO |
| Cable length | 20 m |
| Product colour | Yellow |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 190 g |
| Cable length | 20 m |
| Technical details | |
|---|---|
| Connector 1 | MPO |
| Connector 2 | MPO |
| Cable length | 20 m |
| Weight (imperial) | 0.19 kg (0.419 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.19 kg (0.419 lbs) |