We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Intel Optane 128GB persistent memory 200 Series for Superdome Flex 280
SKU
R4S31A
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
HPE Intel Optane 128GB persistent memory 200 Series for Superdome Flex 280, 128 GB
| SKU | R4S31A |
|---|---|
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
HPE Intel Optane 128GB persistent memory 200 Series for Superdome Flex 280. Internal memory: 128 GB
| Technical details | |
|---|---|
| Height (imperial) | 13.6 cm (5.37") |
| Memory | |
| Internal memory | 128 GB |
| Features | |
|---|---|
| Internal memory | 128 GB |
| Weight & dimensions | |
| Width | 53.8 mm |
| Depth | 190.5 mm |
| Height | 136.4 mm |
| Weight | 910 g |
| Weight (imperial) | 0.907 kg (2 lbs) |
| Other features | |
| Height (imperial) | 13.6 cm (5.37") |
| Weight (imperial) | 0.907 kg (2 lbs) |