We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE n2x00 Gen10 Plus 3000W H Power Interface Board
SKU
P64283-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
n2x00 Gen10 Plus 3000W H Power Interface Board
| SKU | P64283-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017675077 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Type | Power module |
| Product colour | Silver |
| Weight & dimensions | |
| Width | 50.8 mm |
| Weight | 50 g |
| Height | 15.2 mm |
| Depth | 78.7 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Power module |
| Colour | |
| Product colour | Silver |