We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Networking Comware 12900E Chassis Universal Rack Mount Kit
SKU
JQ059A
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Networking Comware 12900E Chassis Universal Rack Mount Kit
| SKU | JQ059A |
|---|---|
| EAN | 0190017199429 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | FlexFabric 12900E |
| Product colour | Black, Grey |
| Weight & dimensions | |
| Width | 84 mm |
| Weight | 5.6 kg |
| Height | 551 mm |
| Depth | 635 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Compatibility | FlexFabric 12900E |
| Weight (imperial) | 5.58 kg (12.3 lbs) |
| Colour | |
| Product colour | Black, Grey |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 5.58 kg (12.3 lbs) |