We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Networking Comware 5120v3 Campus Rack Mount Kit
SKU
S0F80A
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Networking Comware 5120v3 Campus Rack Mount Kit
| SKU | S0F80A |
|---|---|
| EAN | 0190017670423 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Weight | 149.7 g |
| Height | 76 mm |
| Depth | 43 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.136 kg (0.3 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.136 kg (0.3 lbs) |