We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Networking Comware MSR 4-port GbE Combo SIC Module
SKU
R8V29A
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
HPE Networking Comware MSR 4-port GbE Combo SIC Module, 325.1 mm, 210.1 mm, 105.9 mm, 450 g, 0.449 kg (0.99 lbs), 210.1 x 325.1 x 105.9 mm (8.27 x 12.8 x 4.17")
| SKU | R8V29A |
|---|---|
| EAN | 0190017553023 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
HPE Networking Comware MSR 4-port GbE Combo SIC Module. Width: 325.1 mm, Depth: 210.1 mm, Height: 105.9 mm. Weight (imperial): 0.449 kg (0.99 lbs), Dimensions (W x D x H) (imperial): 210.1 x 325.1 x 105.9 mm (8.27 x 12.8 x 4.17")
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.449 kg (0.99 lbs) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 325.1 mm |
| Depth | 210.1 mm |
| Height | 105.9 mm |
| Weight | 450 g |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.449 kg (0.99 lbs) |
| Dimensions (W x D x H) (imperial) | 210.1 x 325.1 x 105.9 mm (8.27 x 12.8 x 4.17") |