We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Networking Comware MSR 4-Port Gig-T HMIM-V2 Module
SKU
S0W32A
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Networking Comware MSR 4-Port Gig-T HMIM-V2 Module
| SKU | S0W32A |
|---|---|
| EAN | 0190017655611 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
HPE Router High-performance Multifunction Interface Module (HMIM)
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.635 kg (1.4 lbs) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 211 mm |
| Depth | 20 mm |
| Height | 241 mm |
| Weight | 648.6 g |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.635 kg (1.4 lbs) |
| Dimensions (W x D x H) (imperial) | 20.3 x 210.8 x 241.3 mm (0.8 x 8.3 x 9.5") |