We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Networking Comware MSR4000 SPU-100-X1 Service Processing Unit
SKU
R8V30A
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
HPE Networking Comware MSR4000 SPU-100-X1 Service Processing Unit, 422 mm, 41 mm, 241 mm, 1.8 kg, 1.81 kg (4 lbs), 40.6 x 421.6 x 241.3 mm (1.6 x 16.6 x 9.5")
| SKU | R8V30A |
|---|---|
| EAN | 0190017553030 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
HPE Networking Comware MSR4000 SPU-100-X1 Service Processing Unit. Width: 422 mm, Depth: 41 mm, Height: 241 mm. Weight (imperial): 1.81 kg (4 lbs), Dimensions (W x D x H) (imperial): 40.6 x 421.6 x 241.3 mm (1.6 x 16.6 x 9.5")
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 1.81 kg (4 lbs) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 422 mm |
| Depth | 41 mm |
| Height | 241 mm |
| Weight | 1.8 kg |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 1.81 kg (4 lbs) |
| Dimensions (W x D x H) (imperial) | 40.6 x 421.6 x 241.3 mm (1.6 x 16.6 x 9.5") |