We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Networking X150 100G QSFP28 eSR4 300m MM Transceiver
SKU
JH672A
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Networking X150 100G QSFP28 eSR4 300m MM Transceiver
| SFP transceiver type | Fiber optic |
|---|---|
| SKU | JH672A |
| EAN | 1900171420128 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
| Performance | |
|---|---|
| Maximum transfer distance | 300 m |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 49.9 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Maximum transfer distance | 300 m |
| Weight (imperial) | 0.0454 kg (0.1 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.0454 kg (0.1 lbs) |