We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE P25872-B21 rack accessory Back panel
SKU
P25872-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
HPE Apollo 6500 Gen10 Plus Modular Accelerator Power Backplane Kit
| SKU | P25872-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017456522 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Type | Back panel |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 450.1 mm |
| Weight | 1.5 kg |
| Height | 50 mm |
| Depth | 199.9 mm |
| Technical details | |
| Type | Back panel |