We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE P27279-B21 rack accessory Cable basket kit
SKU
P27279-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
XL675d Gen10 Plus 8SFF CPU Connected x4 NVMe Cable Kit
| SKU | P27279-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017465920 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Type | Cable basket kit |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 42.4 mm |
| Weight | 140 g |
| Height | 20.1 mm |
| Depth | 33 mm |
| Technical details | |
| Type | Cable basket kit |